ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
M3hm3t©
Moderatör
Moderatör

M3hm3t©

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Img_left250/250Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Img_left250/250Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Empty_bar_bleue  (250/250)

Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Vide
MesajKonu: Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... EmptyC.tesi Şub. 13 2010, 22:08

* *

Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Recep-ivedik-3-afiş

evet Beklenen Film Geldi...Vizyona Cuma Günü Giren Film beğeniye sunuldu.Tabi Bizde Gittik doğrusu 2 ye göre daha komik buldugum film öncelikle izlenmeye değerdi... yaklaşık 3 hafta önce gittiğim Yahşi batıya nazaran çok çok daha güldüm. zaten yahşi batıya ve recep ivedik e aynı saatteki seanslarda gitmeme ragmen yahşi batıyı 10 kişi izlerken recep ivedikte salon full dolmuştu....buda gişe için Bana göre şimdiden açık ara önde gideceği kesinleşti...filmde recep in anneannesi öldükten sonraki ruh bunalımı içindeki o sıkıntılı depresyondan kurtulma ve sosyalleşme çabası anlatılmakta...
Bu bunalımdan kurtulmak için yardım alıken bir sürü ilginçlikler başına geliyor haliyle Smile. ve film tabiki burda kopuyor...Film Başında recep yardım için mahalledeki kadınlardan yardım alma amacıyla onların gününe gidiyor ve onların mezdeke müziğinde danslarıyla baslıyor.doğrusu film basında o müzik başalarken daha recep ivedik bile görülmeden salon gülmekten kopmuştu buda recep ivediğin Nasıl Bir artı ile Başladıgını Göstermekte...Kesinlikle İzlenmeli diye düşünüyorum...

Vizyona Girecekler;
şubat sonunda bir film girecekki 2010 a gelinirken bu film için acaba geçmi kalındı derken zülfü livaneli harika bir yapımla gelmiş gibi görünüyor fragmanda...bahsettiğim film Veda Tabiki;
Bu film Ulu önderimiz Mustafa kemal ****** ün ilk Sinema filmi.bazılarınız mustafa diyebilir ama o belgeseldi ve nasıl yanlı yapıldıgı ve amacı düşünülürse ve su günümüz göz önüne alınırsa Bu filme ihtiyacımız var doğrusu...bunca yıl sonra atamızın tek bir sinema filiminin olmazı düşündürürken bir yerden baslanması sevindirici.fragmandan yapım ve grafiklerin kaliteli oldugu görülüyor...
Mutlaka İzlemeniz Gerekecek Bir Filmde Veda olacak gibi....

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sinema İncelemesi
Mehmet
Alıntı Yapılamaz....

Recep İvedik 3 Vizyonda - İnceleme Ve Yorumlarınız..... Recep-ivedik-3-afiş
* *

http://www.foruma.liyiz.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası