ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
Admin
SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ Pb_admin_1247770169

Admin

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ Img_left250/250SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ Img_left250/250SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ Empty_bar_bleue  (250/250)

SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ Vide
MesajKonu: SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ SERKAN YENİ SEZONDAN ÜMİTLİ EmptyÇarş. Haz. 24 2009, 16:26

* *

Yaşadığı sakatlık nedeniyle geçen sezon takımdan uzak kalan Galatasaraylı futbolcu Serkan Çalık, yeni sezon için ümitli konuştu.

Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulunan Serkan Çalık, ''Sakatlığımın geçmesinden dolayı çok mutluyum. Çok şükür bir sakatlığım kalmadı. Belki biraz kuvvet eksikliğim olabilir. Onu da 2-3 hafta içinde kapatabilirim. İnşallah ben ve arkadaşlarım herhangi bir sakatlık yaşamayız, çünkü geçen yıl çok sakat oyuncumuz vardı'' dedi.

Takımın başına gelen Hollandalı teknik adam Frank Rijkaard'ın, hem futbolculuk hem de teknik direktörlük döneminde önemli biri olduğunu vurgulayan Serkan Çalık, ''Çok önemli şeyler yaşadı. Ben kendisini ilk defa görüyorum. İlk gördüğümde çok şaşırmıştım. Çünkü fiziki açıdan kendisini çok iyi tutmuş ve şimdi bile futbol oynamaya müsait bir vücut yapısı var. İnşallah Frank Rijkaard hocamız hepimiz için hayırlı olur'' diye konuştu.

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki Kazak rakipleri FC Tobol'a da değinen sarı-kırmızılı oyuncu, ''Kazakistan Ligi'ni çok iyi tanımıyorum. Rakibimize dikkat etmeliyiz, çünkü ufak bir takıma karşı oynayacağız ve onlar da büyük bir takıma karşı oynayacaklar. Her takım Galatasaray'ı yenmek ister. Onun için rakibimizi küçük görmememiz gerekir'' ifadelerini kullandı.

kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Spor Haberleri...
* *

http://www.tutkuradyo.ws.tc

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası